Smiley, surpriză de proporții de ziua lui de naștere: „Cum să faceți așa ceva?” Artistul a împlinit 40 de ani / Video

Smiley a avut parte de o zi de naștere plină de surprize. Gina Pistol și cei din echipa HaHaHa Production i-au oferit artistului o zi de neuitat.

Joi, 27 iulie, cântărețul a împlinit vârsta de 40 de ani. A primit o mulțime de urări, dar a avut parte și de câteva surprize din partea prietenilor săi.

Smiley, surpriză de proporții de ziua lui de naștere

Chiar dacă a fost o zi ploioasă, pentru Smiley, ziua de joi a fost una pe care nu o va uita vreodată. Și asta pentru că prietenii lui au avut grijă să fie una memorabilă, așa cum se cuvinte la aniversarea celor 40 de ani de la naștere.

Artistul a postat pe pagina sa de Instagram, un clip în care apare în unele din momentele cheie ale zilei.

Dimineața a început cu Smiley acasă, iar pe fundal se aude o piesă de-a lui, care încă nu fusese lansată, pe un post de radio.

„Ce? Vă strâng de gât! Cum să faceți așa ceva?”, spune cântărețul.

Apoi, cântărețul a fost urcat pe bancheta din spate a mașinii și dus la o plimbare prin oraș.

Ce mesaj a primit Smiley de la Rita Ora de ziua lui

În momentul în care a urcat în mașină, Smiley a primit un telefon pe care se afla o înregistrare cu Rita Ora, care avea un mesaj special pentru el.

„Bună Smiley, sunt Rita Ora! Ce mai faci? Am vrut să îți urez o zi de naștere incredibilă! Ai grijă! Un pupic mare”, i-a transmis artista.

Reacția lui Smiley a fost una amuzantă: „Cică sunt Rita Ora, de parcă nu aș fi recunoscut-o. Salut, sunt Smiley!”.

Citește și: Smiley împlinește 40 de ani. Cum a sărbătorit cu Gina Pistol: „Cadou de ziua mea” / Video

Citește și: Gina Pistol a urcat pe scena Neversea, alături de Smiley. Momentul a devenit viral / Video

Și-a auzit o nouă piesă la radio

Artistul a fost sunat și de realizatorii unui post de radio, cel unde a fost difuzată noua lui piesă.

„Voi ați dat piesa asta la radio, sunteți nebuni la cap?”, le spune artistul colegilor săi de la casa de producție.

„Mi-au pregătit prietenii și gașca de la HaHaHa Production ceva, dar nu știu exact despre ce e vorba. Este o zi fantastică”, le-a spus Smiley celor de la radio.

Iar surprizele au continuat pentru simpaticul artist. Pe parcursul plimbării sale cu mașina, prin ploaie, Smiley a putut citi mai multe mesaje ce conțineau unele dintre cele mai cunoscute versuri ale sale, pe panouri publicitare.

„Ce mai faci străine? De mult n-am mai vorbit!”, Fii fericit, indiferent de vreme. Mai bine mai târziu, decât prea devreme”, „Pierdut buletin, nu mai știu de unde vin”, „Dl Smiley, ce mai faci? Să nu uiți să te joci câteodată! Azi e ziua-n care nu ești deloc un oarecare. Bucură-te, zâmbește și spune „Aia e”!”, sunt mesajele pe care Smiley le-a putut vedea pe parcurs.

CONȚINUT VIDEO UNICA

Citește și: Povestea nunții lui Smiley și a Ginei Pistol. Cum a evoluat relația celor doi: „Atunci a apărut Andrei în viața mea” / Video

Citește și: Connect-R și Smiley au fost îndrăgostiți de aceeași femeie. Ce alegere a făcut tânăra

Artistul, felicitat de colegii de la Vocea României

Smiley a primit o mulțime de felicitări de ziua sa de naștere de la artiștii români. Printre cei care nu au lăsat ziua să treacă fără să îi transmită un gând bun acestuia, s-au aflat și colegii lui jurați de la Vocea României.

„La mulți ani, Smiley! Te iubim”, a scris Theo Rose pe Instagram.

„Smiley, te felicit de ziua ta de naștere și îți doresc tot ce îmi doresc și mie! Tot ce mi-am dorit în viața asta pentru mine îți doresc și ție. La mulți ani! Și să știi că te iubim, chiar dacă nu pare, dar te iubim!”, i-a transmis Irina Rimes.

„La mulți ani, vecine! Să fii sănătos și la pungă gros!“ – Chirila”, a spus și Tudor Chirilă.

Și Pavel Bartoș i-a transmis un mesaj frumos celui care îi este coleg de platou de peste 10 ani.

„Dragul meu Andrei, aș putea să-ți spun atâtea și aș vrea să îți spun atâtea, dar mi-e că nu îmi găsesc cuvintele așa că o să-ți spun doar atât: îți mulțumesc din suflet că ești prietenul meu. Este cel mai mare câștig al meu și al nostru! Te iubesc, omule!”, a spus Pavel.

Horia Brenciu și Theo Rose au avut un mesaj mai atipic pentru colegul lor de la Vocea României.

„Smiley, la mulți ani! Vreau să îți spun că eu te iubesc de multă vreme și țin foarte mult la tine. O sărut pe Gina, pe Josephine, îți sărut toată familia din Pitești și tot clanul, dar important…”, a zis Horia Brenciu.

„E să câștigăm noi Vocea României!”, a completat Theo Rose.

CONȚINUT VIDEO UNICA

Vezi în Galeria FOTO de mai sus mai multe imagini cu Smiley