Pierce Brosnan, apariție de senzație la un eveniment alături de băieții pe care îi are cu Keely Shaye Smith

Pierce Brosnan i-a avut alături pe chipeșii săi băieți la premiera „The Out-Laws” , care a avut loc la Los Angeles, luni seară.

Actorul din producția „GoldenEye”, în vârstă de 70 de ani, era tare mândru când a pozat pe covorul roșu împreună cu băieții săi mai mici, Dylan, 26 de ani, și Paris, 22 de ani, pe care îi are cu cea de a doua soție, Keely Shaye Smith.

Pierce Brosnan e mândru tare de Dylan și Paris

Cei trei au ales o ținută elegant pentru evenimentul care s-a desfășurat la teatrul Regal LA Live.  Pierce a optat pentru un costum bleu pal și cămașă albă. De asemenea, Dylan, care este muzician, a purtat tot costum, dar unul închis la culoare, și cravată. Paris a vrut să iasă puțin din tipare și a etalat o geacă din piele.

Citeşte și: Pierce Brosnan și soția sa, Keely, îndrăgostiți și după 21 de ani de căsnicie. Ținutele cu care au făcut senzație la Gala Met 2023

Citeşte și: Pierce Brosnan a cerut un ordin de restricție împotriva unei hărțuitoare

Dylan și Paris, copia fidelă a tatălui lor

Dylan și Paris seamănă izbitor cu faimosul lor tată. Paris și-a adus și iubita, pe Alex Lee-Aillón,  la eveniment, așa că a fost o seară distractivă pentru toți.

Luna trecută, Pierce și soția sa, Keely, au radiat de mândrie când Paris a absolvit Universitatea Loyola Marymount. „Dragă Paris, Felicitări din suflet pentru absolvirea Școlii de Film și Televiziune a Universității Loyola Marymount”, a scris actorul din producția „Mamma Mia” pe o rețea de socializare.

„Mergi în lume cu o inimă curajoasă și creează povești care vor face lumea un loc mai bun, Paris Brosnan”.

Pierce Brosnan a apărut și pe coperta unei reviste alături de ei

Deși sunt rar văzuți în public cu actorul, cei doi frați i s-au alăturat lui Pierce pentru o filmare epică pentru coperta GQ britanică, în octombrie 2022. Cei doi au povestit despre tatăl lor în interviu și și-au numit părintele „cel mai drăguț tip” pe care îl cunosc.

„Întotdeauna am crezut că are o mulțime de prieteni, pentru că oamenii veneau la el pe stradă și vorbea cu toată lumea”, a spus Dylan pentru revista, menționând că nu spune oricui cine este tatăl lui.

Muzicianul a continuat să reflecteze asupra copilăriei lor normale petrecute între casele din Los Angeles și Hawaii.

„Noi eram o grămadă de copii care alergau în jurul unei păduri, căutând ceva de făcut, mergând pe biciclete pe stradă, mergând în peșteri și înotând, făcând surf și altele”, a explicat el.

Citeşte și: Viața lui Pierce Brosnan după ce soția și fiica lui au fost răpuse cancer: „Tristețea stă lângă mine”

Pierce Brosnan nu i-a vrut actori

Actorul a dezvăluit că a încercat întotdeauna să-i descurajeze să-i calce pe urme, pentru că actoria e o muncă foarte grea.

În schimb, Dylan și Paris au făcut carieră în muzică, respectiv modeling, iar Pierce e mândru de realizările lor.

Foto: Profimedia

Ultima modificare iunie 28, 2023 4:29 pm