Cum a fost surprins CRBL cu presupusa iubită, Olga Guţanu. Artistul şi fotomodelul, activităţi de îndrăgostiţi

Dragostea pare că ar pluti din nou în aer pentru CRBL, care, la doar patru luni de la divorțul de soția sa, Elena, a fost surprins alături de o tânără despre care se vehiculează că ar fi iubita sa. Artistul a fost văzut recent alături de Olga Guțanu, o tânără fotomodel din Republica Moldova, cu 23 de ani mai tânără decât el. Cei doi au fost surprinși de fotoreporterii Click! în timpul unei sesiuni de activităţi de îndrăgostiţi.

Cum a fost surprins CRBL cu presupusa iubită, Olga Guţanu.

CRBL şi Olga Guţanu au fost surprinși de fotoreporterii Click! în timpul unei sesiuni de cumpărături într-un supermarket din zona Vitan, București. În fotografiile publicate de publicaţia menţionată anterior, cei doi păreau extrem de apropiați, demonstrând o chimie naturală și o complicitate specifică cuplurilor fericite. Îmbrăcați lejer, în ținute de vară, cei doi și-au petrecut timpul bucurându-se de compania unul celuilalt.

În timp ce Olga Guţanu verifica atent factura de la supermarket, CRBL se comporta ca un partener devotat, cărând pungile pline de cumpărături, oferindu-i iubitei sale sprijin și zâmbete calde. Paparazzii au remarcat că artistul părea pur și simplu captivat de noua sa cucerire, iar Olga, în schimb, atrăgea toate privirile trecătorilor, îmbrăcată într-un maiou sexy care îi punea în evidență silueta.

Citeşte şi: CRBL, haz pe seama vacanțelor cu fosta soție, mama și soacra, la Unica Urban Party 2024: „O încadrăm la sport extrem” / Exclusiv

Citeşte şi: De ce a divorțat, de fapt, CRBL de soția sa, după 16 ani de căsnicie. „Sunt foarte mulți care nu ar face asta”

Cine este Olga Guţanu, cea care ar fi noua iubită a lui CRBL

Olga Guțanu, actuala iubită a lui CRBL, este o tânără de doar 23 de ani, originară din Republica Moldova. Deși diferența de vârstă dintre cei doi este considerabilă, Olga și CRBL par să își trăiască povestea de dragoste fără să țină cont de cifre. Olga nu este doar o simplă prezență în viața artistului, ci și un fotomodel de succes, cu o carieră internațională în plină ascensiune.

Tânăra a absolvit în 2023 Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași și, în paralel, și-a construit un portofoliu impresionant pe podiumurile internaționale. Printre realizările sale se numără participarea la Milan Fashion Week în 2023 și la Fashion Week Greece în 2022, unde și-a consolidat statutul de fotomodel de renume. Olga a fost, de asemenea, activă în diverse concursuri de miss și modelling încă din perioada liceului și a facultății.

De ce a divorțat CRBL de fosta soție?

După 16 ani de căsnicie, CRBL și Elena Vascu au decis să se despartă, anunțul fiind făcut public de artist în aprilie 2024. Decizia a fost luată după o perioadă de reflecție profundă, în care cei doi au ajuns la concluzia că drumurile lor trebuie să se despartă pentru a le oferi fiecăruia șansa de a se regăsi. Motivele despărțirii nu au fost legate de infidelitate sau alte probleme frecvent asociate cu divorțurile celebrităților, ci mai degrabă de o pierdere a pasiunii care îi legase inițial.

CRBL a explicat într-o emisiune la Pro TV că, deși au încercat să reaprindă flacăra iubirii, eforturile lor nu au avut succes. În aceste condiții, cei doi au decis să pună capăt căsniciei într-un mod matur și respectuos, punând pe primul loc bunăstarea fiicei lor, Alessia, în vârstă de 14 ani.

Care a fost relaţia lui CRBL cu fosta soacră

Deși detaliile despre relația dintre CRBL și fosta sa soacră nu au fost dezvăluite în mod public, se știe că artistul a fost întotdeauna deschis și onest cu privire la dinamica familială. În timpul căsniciei cu Elena, CRBL a menținut o relație de respect cu familia soției sale, chiar dacă, în mod natural, au existat și momente de tensiune.

Într-o discuție recentă pentru Unica.ro, CRBL a făcut haz de necaz despre vacanțele petrecute alături de soție, mama și soacra sa, glumind că aceste experiențe ar putea fi considerate sport extrem.

„Să punem în ghilimelele de rigoare «neplăcută». Mai mult o transform într-un sfat. Vă sugerez să nu faceți și voi. Nu plecați în vacanță niciodată cu mama și cu mama soacră. Lăsați pe una din ele acasă sau mai bine pe amândouă. Aia nu e o vacanță. E o chestie pe care nu trebuie să o faci niciodată în viață. Eu am făcut-o, am testat-o, o încadrăm la sport extrem (râde)”, a glumit CRBL, la Unica Urban Party 2024.

Cum se vede CRBL în noua relație?

CRBL și-a exprimat clar intenția de a trăi viața conform propriilor reguli și emoții, fără a se lăsa influențat de comentariile sau judecățile celor din jur. El consideră că vârsta este doar un număr și că ceea ce contează cu adevărat este cum se simte alături de Olga. Diferența de 23 de ani dintre cei doi nu pare să îi afecteze, iar artistul a afirmat că este mult mai simplu să trăiești în conformitate cu propriile dorințe decât să încerci să mulțumești pe toată lumea.

În ciuda comentariilor critice din partea unora dintre prietenii săi, CRBL a subliniat că relația cu Olga este autentică și bazată pe sentimente reale.

„Hai să trăim cum simțim”, a declarat artistul, potrivit phonline.ro, sugerând că fericirea personală este mai importantă decât normele sociale sau așteptările altora.

Sursa foto: Facebook