Măruţă, pe urmele Roxanei Ciuhulescu

ProMotor va sărbători în ediţia din această sâmbătă 11 ani de existenţă, iar Roxana Ciuhulescu opt ani de când este gazda emisiunii.
De-a lungul timpului, echipa ProMotor nu a lipsit de la niciun salon auto internaţional şi a testat mai toate maşinile cu putinţă.
De asemenea, cele mai importante vedete autohtone şi-au prezentat bolizii în emisiune.
Printre ele se află şi Loredana, care ne-a prezentat Volkswagen Touareg-ul său, Laura Cosoi Volkswagen Beetle-ul, Adela Popescu vechea sa maşină, un Mercedes A Klasse, iar Delia Matache un superb Audi A4.

În ediţia aniversară de sâmbătă, Gina Pistol îşi va prezenta partenerul de drum, un Citroen C3 Pluriel, iar Cătălin Măruţă o va urmări pe Roxana Ciuhulescu pas cu pas, din cabina de machiaj şi până la montajul emisiunii.
ProMotor poate fi urmărit în fiecare sâmbătă, cu începere de la 11.30, la PRO TV.
Foto: PR

Autor: